همایش کتابت سوره فجر در کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) آوج برگزار شد

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آوج از برگزاری همایش کتابت سوره فجر با حضور سید عبدالله موسوی فرماندار شهرستان آوج، سید ضیاء الدین هاشمی امام جمعه شهرستان و رامین کریمی  شهردار آوج، خوشنویسان و اعضای فعال کتابخانه این شهرستان خبر  داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، مهدی افتخاری اظهار داشت: در این همایش که با حضور پرشور علاقه مندان برگزار شد آثار برتر پس از بررسی مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: دیدار با امام جمعه شهرستان با حضور کتابداران و اعضای فعال کتابخانه، برگزاری نمایشگاه عکس انقلاب با 30 تصویر از دوران انقلاب و همکاری اداره ارشاد اسلامی آوج و برگزاری نمایشگاه مطبوعات انقلاب از جمله برنامه های فرهنگی کتابخانه های شهرستان آوج به مناسبت بزرگداشت سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بودند.

افتخاری خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب انقلاب در کتابخانه پیامبر اعظم(ص) و بقیه الله (عج) آبگرم در این نمایشگاه ها کتاب هایی با محوریت انقلاب و امام خمینی(ره) به معرض نمایش گذاشه شد.

این مسئول اضافه کرد: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهداء با حضور کتابداران و اعضای کتابخانه در گلزار شهداء و برگزاری مسابقات نقاشی همگانی، قصه گویی انقلاب از دیگر برنامه های انجام شده در کتابخانه های شهرستان آوج بودند.

افتخاری یادآور شد: مرتضی افتخاری مسئول کتابخانه عمومی بقیه الله آبگرم و ابراهیم افتخاری مسئول کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) آوج هستند که طی برنامه های برگزار شده در دهه ی مبارک فجر خدمات و بخش های مختلف کتابخانه را نیز به دانش آموزان و مراجعین معرفی کردند.

/ 1 نظر / 75 بازدید
چهارمین جشنواره کتابخوانی مجازی

دوست و همکار گرامی مدیر محترم وبلاگ کتابخانه عمومی پیامبر با سلام و احترام، به استحضار می رساند کتابخانه عمومی عطار نیشابوری در حال برگزاری چهارمین جشنواره مجازی کتابخوانی می باشد. این جشنواره از میان رمان های معتبر و مطرح ادبیات ایران و جهان در دو گروه آزاد و نوجوان و نقاشی از متن یک داستان در گروه کودک برگزار می شود.در مراسم اختتامیه این جشنواره که با حضور چهره های مطرح فرهنگی، هنری، ورزشی فعال در حوزه امر کتاب برگزار خواهد شد، هدایای 150نفر از برندگان جشنواره به مبلغ 15میلیون تومان هدیه نقدی و دیگر هدایا اهدا خواهد گردید. داوری این دوره از جشنواره را آقایان اسدا... امرائی، مصطفی رحماندوست، سیامک گلشیری، سروش صحت،منصور ضابطیان ، ابوالفضل همتی آهویی و سرکار خانم بلقیس سلیمانی به عهده دارند. از شما دوست عزیز برای شرکت در این جشنواره و همچنین پذیرفتن عنوان " همکار افتخاری" رسما دعوت به عمل می آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره مراجعه فرمائید و چنانچه افتخار داده و تقاضای همکاری ما را پذیرا می شوید،ما را از اقدام خود مطلع فرمائید. با احترام مجدد؛ حسن آذری، دبیر چهارمین جشنواره مجازی کتابخوان